قوانین و مقررات

ورود کابران به سایت فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا از سوی کاربر می باشد . لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود .

قوانین عمومی 

کاربر گرامی کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و مشتری نیز موظف است به رعایت قوانین مرتبط با آن می باشد .در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه ها و خدمات فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا تغیراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است .

رعایت حریم شخصی 

فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کننند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند .

فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی مشتریان گرامی محافظت می کند و در این زمینه امکانات مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را فراهم کند .

ثبت ، پردارش و ارسال سفارش 

فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا این امکان به مشریان خود میدهد که در 7 روز هفته و 24 ساعته سفارش خود را ثبت بنمایند و از ساعت 9 صبح الی 24  جهت خدمات پشتیبانی و پیگیری سفارش خود با فروشگاه تماس برقرار کنند . کلیه سفارش های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا بوسیله ارسال کد سفارش و از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف پردازش قرار می گیرند فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را می نماید با وجود این در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند . فروشگاه اینترنتی بهمارت کالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری ، پردازش و ارسال می شود حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه اینترنتی بهمارت محفوظ است . 

رویه‌های بازگرداندن کالا

شرایط بازگشت 7 روزه کالا                                                                                                            محتویات محموله بازگشتی :

- وجود مشکل فنی                                                                                                                      - کالای مورد نظر و اقلام همراه

- مغایرت محصول با سایت                                                                                                           - کارتن سالم محصول 

- آسیب در اثر حمل                                                                                                                    - کالای هدیه 

                                                                                                                                             - فرم تکمیل شده درخواست بازگشت کالا 

                                                                                                                                             - رسید هزینه پستی

 اگر کالای خریداری شده ایراد یا اشکال فنی داشته باشد :

- اشکال و ایراد فنی باید حداکثر تا هفت روز بعد از دریافت کالا به بهمارت کالا اطلاع داده شود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان هفت روز مهلت استفاده سالم نگهداری شود و از دور ریختن آن خودداری شود .

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود قرار گیرد و به بهمارت کالا باز گردانده شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر موارد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره کردن و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- این سرویس اشکال های فنی و ظاهری ( شکستگی ، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات ترئینی ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی شود  . استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی ، نصب و راه اندازی ، تنظیمات ، کاربرد غیر معمول ، نگهداری و استفاده غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) شامل می شود .

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد :

- وجود مغایرت و کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا ، به واحد خدمات پس از فروش بهمارت کالا از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود .

- اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است ، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد .

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت ، بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد ، امکان رسیدگی به در خواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد .

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جلوگیری شود .

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بهمارت کالا باز گردانده شود . برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر موارد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد . 

 اگر کالای خریداری شده ، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد :

- آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا ، به خدمات پس از فروش بهمارت کالا از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود .

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن خودداری شود . استفاده از این سویس در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بهمارت کالا باز گردانده شود . برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر موارد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد . 

بازخوردها
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد